A.B.D Başkanı Barack Obama Facebook Konferans Salonunda

Yazar - 14 Nisan, 11 : 58 Çıktı

A.B.D Başkanı Barack Obama Facebook Konferans Salonunda

Allfacebook.com sitesinde yer alan habere göre  A.B.D. Başkanı Barack Obama 20 Nisan 2011 tarihinde Facebook üzerinden canlı yayınla kendisine yöneltilen soruları yanıtlayacak. Haber metni şöyle:

“Başkan Barack Obama 20 Nisan günü doğu saatiyle 04.45’te Facebook üzerinden canlı yayınlanacak bir konferans düzenleyecek. Etkinliği izlemek için, Beyaz Saray Hayran Sayfasında “Beğen” tuşuna tıklamanız gerekiyor; tıklayarak aynı zamanda yürütme organının etkinlikleriyle ilgili güncellemelere de abone olacaksınız.

Beyaz Saray Hayran Sayfası sizlerden konferans davetini bir an önce yanıtlamanızı, Obama tarafından cevaplanma şansı olacak sorularınızı iletmenizi ve sizler gibi sayfayı beğenmeleri için arkadaşlarınızı da davet etmeniz konusunda çağrıda bulunuyor.Bu mesaj yayınlandıktan sonra şimdiye kadar 938,459 kişi Beğen tuşuna tıkladı.

Aynı zamanda, sorularınızı Facebook’u kullanmadan doğrudan Beyaz Saray’ın web sayfasından da iletebilirsiniz. Sayın okuyucularımız, canlı yayını izlemek için vakit ayıracak mısınız? Başkanın yanıtlamasını istediğiniz sorular neler?”

Kaynak – Source : Allfacebook.com

 

ALINTILAR , , , , , , , ,

İlgili İçerikler

Yorum Yapın

Son Yorumlar