Melih Gökçek Takipçilerine Kitap Dağıtıp, Davet Veriyor

Yazar - 7 Ocak, 15 : 20 Çıktı

Melih Gökçek Takipçilerine Kitap Dağıtıp, Davet Veriyor

Sosyal medyadaki etkinliği ile de adından söz ettiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter’daki takipçilerine kitap dağıtıyor.

Gökçek, sosyal paylaşım ağı Twitter’ı etkin kullanan yerel yöneticiler arasında, takipçi sayısı bakımından dünya rekoruna koşuyor. Takipçi sayısı 400 bin 900’e ulaşan Başkan Gökçek, her geçen gün artan bu yoğun ilgiye teşekkür ederek, başvuru yapan 400 takipçisine kitap hediye edeceğini, 400 takipçisi ile de önümüzdeki günlerde düzenlenecek yemekte buluşacağını duyurdu.

ABD’nin saygın internet ve teknoloji kuruluşlarından Internet Marketing Association tarafından “Dünyada Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Belediye Başkanı” ödülünü kazanan Başkan Gökçek, “hizmetlerini, projelerini, görüşlerini” paylaştığı, pek çok soruya yanıt verdiği, iddialara açıklık getirdiği “sosyal paylaşım ağı twitter”da takipçi sayısını her geçen gün artırarak, binlerce kişiye ulaşıyor.

Yerel yöneticiler arasında twitter’ı en etkin şekilde kullanan belediye başkanı olarak dikkat çeken Başkan Gökçek, takipçi sayısını 400 bin 900’e çıkartarak da bir rekora imza atıyor. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmayan Başkan Gökçek, takipçilerine yine çeşitli etkinliklerle teşekkür ediyor.

400 KİŞİLİK KİTAP KOTASI 8 DAKİKADA DOLDU

“Sevgili arkadaşlar, 400 bin takipçiye ulaştık, ilginizden dolayı hepinize teşekkür ederim” twit’i ile takipçilerine ulaşan Başkan Gökçek, önümüzdeki günlerde bir yemek düzenlemeyi planladıklarını yine twitter üzerinden duyurdu. “400 kişiye de kitap” hediye etmek istediğini belirten Başkan Gökçek’in çağrısı üzerine 8 dakikada 419 kişi kayıt yaptırarak kotayı doldurdu.

Başkan Gökçek, bu ilgi üzerine şu twitleri attı:

“Danışmanımın verdiği bilgiye göre kitap hediyesi için müracaatlar 8 dakikada dolmuş. Bu bizi çok mutlu etti. Toplam alınan kayıt 419 isim, isimleri yayınlayacaklar, ilginiz için teşekkürler 🙂 Kitap gönderimi yapacağımız isimler linkte yer almaktadır. http://www.melihgokcek.com/kitapliste.htm”

Altınpark ANFA B salonunda düzenlenecek yemekte de 400 takipçisi ile buluşacağını ifade eden Başkan Gökçek, katılım için çağrının etkinlikten iki gün önce yapılacağını ve duyurunun ardından başvuracak ilk 400 kişinin davet edileceğini açıkladı.

 

Kaynak: Haberevet.com

Görsel Kaynak: Tumhaber.com.tr

ALINTILAR , , , , , ,

İlgili İçerikler

Yorum Yapın

Son Yorumlar